28 Şubat 2015 Cumartesi

Neşeli Buluşma Sponsorları


Herkese Merhaba 
Bir önceki yazımda Neşeli Buluşmamızdan bahsetmiştim.Şimdi ise buluşmamızın sponsorlarına göz atalım:)
Öncesinde buluşmamızın detaylarını okumak isteyenleri şöyle alalım tık tık.
Buluşmamız o kadar eğlenceliydi ki bu en büyük hediye.Ancak Neşe boş durmamış ve sponsorlarımızla yiyecekten temizliğe ve kişisel bakıma kadar bir çok ürünle bizi ağırladı.
İlk olarak etkinlik günü masamızda bizi bekleyen tatlı mı tatlı ürünler vardı. 


Gogo Ev Atölyesi ismimize özel kurabiyesi ve kokulu taşıyla bizlerleydi.Çınar Ağacında blog sahibesinin kurabiyesi de sohbetimize eşlik etti.

Sizce de çok şık değil mi?Bu broş ise Fingerscrossed hediyesi.Teşekkürler.


Rengiyle gönlümü alan Puma tişört ise Yalı Spor tarafından gönderildi.
Spor günleri daha renkli :)
Spor demişken enerji ve şifa kaynağı balımız ise Anavarza Bal 'dan.Kapaktaki not ise çok anlamlı."Bu kavanozdaki bal için,binlerce arı milyonlarca km kanat çırpındı.Ziyan etmeyiniz."


Yoğun iş sonrası yemek yapmaya fırsat bulamayanlar için nefis bir tat MakarNeks de bizimleydi.Teşekkürler.Kişiye özel hediye fikri çok hoş.Hele ki bu sizin imzanız olacak bir parfüm ise.Dermofua 'ya sonsuz teşekkürler.

Bu şirin paket ise Cosmed tarafından gönderildi.İlgimi çeken ürünler en kısa zamanda blogda yerini alacak.


Dermodalin firması da bu 5li ile bizimleydi.El kremi harika!

Cook ise işimizi kolaylaştıran paket ile evimizdeki yerini aldı.


Otacı Keratin ve Arginine şampuanıyla bizimleydi.Kullanmaya başladım yazısı yakında blogda.Yıllardır kullandığım firma İpek.Organik olanı ise ilk kez kullanacağım.Şimdilik beklemede :)İpelina'nın S.O.S paketi ise tam bir kurtarıcı.Fresh'n Soft Makyaj temizleme mendil ve çubuğuyla tam çantaya atmalık.
Bebak'ın merak ettiğim kremini sonunda kullanabileceğim.Memnun olacağım kesin.Cold Fresh ise iş yerinde dolabımın baştacı.Sakar bir öğretmen ve yaramaz öğrencilerinin gözdesi:)


%25 indirim için teşekürler Tanaçan Kozmetik.
Farmona'nın el kremi ve -20 ye dayanıklı dudak nemlendiricisi ise soğuktan çatlayan Elif'e birebir geldi.Teşekkürler.
Ve iş yerime kolaylık sağlayan diğer bir ürün.İz bırakmayan çift taraflı bant.Fotoğraflarımızı çerçeveliyebiliyoruz artık:)
Scoth-Brite Temizlik ne rahat :) Kalpli süngerlerle aşk yaşıyorum.3M Türkiye 'ye teşekkürler.


Bayanlar  bu ısıtıcı bant çok iyi düşünülmüş.Vücutla temas etmemesi ise 100 puan.Teşekkürler Rituel de Beaute.Şişe ve Buz Kovası.Anlamı dışında kkullandığım bu ürün ise Bora Plastikten Teşekkürler.


Parex'in buz torbasını kullanma fırsatım olmamıştı.Kullanışlı bir ürün teşekkürler Parex.Veee benim muzdarip olduğum ve pakette çıkınca direk kullanmalıyım dediğim ürünler.Alerji,sinüzit vb. gibi durumunuz varsa bu ürünler gününüzü rahat geçitmenizi sağlayabilir.Teşekkürler ABFEN FARMA . Ayrıntılı değerlendirme yakında blogda...


Sponsorlarımıza sonsuz teşekkürler.Etkinlik için Neşe'ye kocaman teşekkürler.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.Hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder